2427/259
Par havefigurer af patineret bronze i form af traner. 20./21. årh. H. 119 og 142. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Overfladerne præget af vind og vejr.
Fra
i
Vurdering
10 bud
1121779 | ||
856591 (Autobud) | ||
1121779 | ||
856591 | ||
830043 (Autobud) | ||
856591 | ||
830043 (Autobud) | ||
856591 | ||
830043 | ||
910080 |