2427/​259

Par havefigurer af patineret bronze i form af traner. 20./21. årh. H. 119 og 142. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Overfladerne præget af vind og vejr.

Fra i Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

10 bud

1121779 4.800 DKK
856591 (Autobud) 4.600 DKK
1121779 4.400 DKK
856591 4.200 DKK
830043 (Autobud) 4.000 DKK
856591 3.800 DKK
830043 (Autobud) 3.600 DKK
856591 3.400 DKK
830043 3.200 DKK
910080 3.000 DKK