1831/1567
Fransk bordlampe af krakelé porcelæn og montering af bronze “en chinoiserie”. 19. årh.s slutning. H. inkl. montering 65 cm.
Aldersrelaterede spor og mærker.
Varia, 2. august 2018
Vurdering
Hammerslag
19 bud