12027/​70

To Barok skæringer af delvis bemalet og udskåret træ. 18.-19. årh. L. 56 og 73. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner i træet. Afslag.

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

420 DKK

(Autobud) 420 DKK
400 DKK
250 DKK