12027/70
To Barok skæringer af delvis bemalet og udskåret træ. 18.-19. årh. L. 56 og 73. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner i træet. Afslag.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag