1950/​213

Lågvase af grønlig glas dekoreret med hvid dekoration forestillende pige i have. 19. årh.s slutning. H. 48 cm.

Lille skår på øverste fane.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

290 DKK

290 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK