Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Syv kompositioner. Alle sign. og dateret. Akvarel på papir. Bladstørrelse fra 10×16 til 24×17. Uindrammet. (7)
Mindre folder og håndteringsmærker.
18 bud
1147258 | ||
983232 | ||
830118 (Autobud) | ||
983232 | ||
830118 (Autobud) | ||
983232 | ||
830118 (Autobud) | ||
983232 | ||
830118 (Autobud) | ||
983232 | ||
830118 (Autobud) | ||
983232 | ||
830118 (Autobud) | ||
175789 | ||
830118 (Autobud) | ||
808206 | ||
830118 | ||
576 |