2103/​156

Ubekendt maler, ca. 1900

Kystparti ved vintertid. Sign. monogram. Olie på lærred. 19×36.

Minimale krakeleringer.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag

1.000 kr.

1.000 kr.