2103/156
Ubekendt maler, ca. 1900
Kystparti ved vintertid. Sign. monogram. Olie på lærred. 19×36.
Minimale krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag