2008/​722

Dansk design

Fire fade af teak og palisander. 1960'erne. H. 2–4. L. 40–62. (4)

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 18. februar 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag