1947/502
Jacob Rantzau (f. Aalborg 1973)
“Straight from the closet”. Sign. Rantzau 13. Blyant, akvarel og gouache på papir. Bladstørrelse 64×48,5.
Moderne kunst og design, 19. november 2019
Vurdering
Hammerslag