1351/1626
Albert Mayer, efter
Art Nouveau fad af tin i form af kvinde siddende på træstub, stemplet Eitan Zinn samt Achille Gamba. 20. årh. H. 25 cm.
Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 19. december 2013
Vurdering
Hammerslag