1909/9027
Orientalsk sumaktæppe i Tyrkisk Ushak design. Ubrugt/Aldrig anvendt. 21. årh. 332×245.(10507)
Dette emne handles i fuldmoms
Beverly Hills tæppe-ophørssalg, 25. februar 2019
Vurdering
Hammerslag