12038/42
“Agria”. Litografi 1986, trykt af Mourlot på Arches. Usign. Motiv 27,7×19,6. Bladmål 39,7×29. Uindrammet.
Litteratur: Maurice Estève, L'Oeuvre Gravé nr 92.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag