1419/26
Moud tæppe, Persien. Gentagelsesmønster med heratidesign. 20. årh.s slutning. 343×245.
Begrænset eftersyn: fredag 2.5 kl. 10–15.30. Lørdag 3.5 kl. 10–14. Mandag 5.5 kl. 10–17 Limited viewing: Friday 2.5. 10 am -3.30 pm. Saturday 3.5 10am - 2 pm. Monday 5.5 10am - 5pm
Ældre malerier og møbler, 5. maj 2014
Vurdering
Hammerslag
20 bud