2023/44
Spejl i ramme af guldbronzeret træ og gesso, prydet med klassisk vase og bladranker. Louis XVI stil. Ca. 1900. H. 120. B. 54.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud