12141/164
Göran Wärff (f. 1933)
Vase af klart og farvet glas med bobler. Sign. Kosta Boda G Warff 49406. Udført hos Kosta Boda. H. 22.
Almindelig brugsslitage, enkelte ridser under bunden.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag