12141/​164

Göran Wärff (f. 1933)

Vase af klart og farvet glas med bobler. Sign. Kosta Boda G Warff 49406. Udført hos Kosta Boda. H. 22.

Almindelig brugsslitage, enkelte ridser under bunden.

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK