1448/590
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Kvinde og fugl føniks. Sign. Corneille 85. Håndkoloreret litografi. 108×65.
Undersøgt i ramme.
Mod. kunst & design (udskudt), 27. november 2014
Vurdering
Hammerslag