2023/823
Dansk møbeldesign
To-delt skænk af teak, front med fire skydelåger, bag hvilke hylder. 1960erne. H. 159. B. 154. D. 43.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|