2003/215
Fransk prydvase af porcelæn, dekoreret i farver og guld med parkscenerier i kartouche, monteret med forgyldt bronze. Ca. 1900. H. 71 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag