12013/​106

Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)

“Dansen og Musikken”. Sign. Heerup, nr. 72/350. Litografi i farver. Lysmål 46×82. Rammestørrelse 49,5×85.

Dette emne handles i fuldmoms
Sælger oplyser

Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag

2.100 kr.

23 bud

2.100 kr.
(Autobud) 2.000 kr.
1.950 kr.
(Autobud) 1.450 kr.
1.400 kr.
1.350 kr.
(Autobud) 1.300 kr.
1.250 kr.
(Autobud) 1.200 kr.
1.150 kr.
(Autobud) 1.100 kr.
1.050 kr.
(Autobud) 1.000 kr.
950 kr.
(Autobud) 900 kr.
850 kr.
(Autobud) 800 kr.
750 kr.
(Autobud) 700 kr.
650 kr.
(Autobud) 600 kr.
550 kr.
500 kr.