2142/776
Morten Særmark Thomsen (f. 1957)
“Figur med materialistisk skyklap”, 1998. Sign. Morten STh, 98'. Olie på lærred. 120×80.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag