2327/1112
Oval diamantarmring af sortrhodineret 18 kt. hvidguld prydet med talrrige brillantslebne diamanter. B. 4 cm. Diam. ca. 6,5 cm. Vægt ca. 25 g.
Bemærk: Armringen er designet til ikke at være rund.
Fremstår med alders- og brugsslitage. En diamant mangler.
Smykker og Fashion, 5. juli 2023
Vurdering
Hammerslag
16 bud