2432/7570
Albert Mertz (f. København 1920, d. Slagelse 1990)
Uden titel. Usign., dateret 6/5/89. Attesteret på bagsiden af Lone Mertz. Gouache på papir. Bladstørrelse 20×29.
Original stand.
Vurdering
1017685 (Autobud) | ||
1037468 | ||
1017685 | ||
961038 (Autobud) | ||
1017685 | ||
961038 | ||
1017685 |