2125/31
Bernhard Keilhau, dennes kreds, 17. årh.
En dreng med en flaske stående ved et bord. Usigneret. Olie på lærred. 155×95.
Talrige krakeleringer. Behov for rensning. Retoucheringer. Afskalninger. Reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag