12039/​33

Lykkehjul fra sjællandsk forlystelsespark, monteret på jernstativ. 20. årh. Diam 200. D. 120.

Trænger til lidt justering. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

2.500 DKK