866/738
Bruno Gambone (f. Vietri sul Mare 1936)
Objekt (Tableau sculpture), 1970. Sign. Bruno Gambone 1970 på bagsiden. Akryl på lærred. 40×40×8.
Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Moderne malerier & skulpturer, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag