12119/135
Komposition med dyrevæsner. Sign. monogram. Akryl på lærred. 148×190. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Moderne, Silkeborg.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag