1950/98
Nodestativer af bejdset og eboniseret træ. Højdejusterbare. 20. årh. H. 130–137. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag
18 bud