2131/174
I. T. Hansen (f. Randers 1848, d. sst. 1912)
Gårdsplads. Sign. I. T. H. 97. Olie på lærred monteret på lærred. 15×25.
Nålehuller i hjørner. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud