2432/​865

Skandinavisk møbeldesign

To-personers sofa med stel af palisander, sider, ryg og løse hynder betrukket med patineret lyst brunt skind. 1960–70'erne. L. 125.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?