2131/​780

Ubekendt kunstner, 20.-21. årh.

Vase af farvet glas i form af ansigt. Usigneret. H. 35.

Dette emne handles i fuldmoms

Almindelig brugsslitage, herunder enkelte overfladeridser.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag