2426/2044
Carrera af stål, ref. WV2112. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning. Sort TAG Heuer rem med TAG Heuer foldespænde af stål. Ø 35 mm. 2004.
TAG Heuer æske, manual, købskvittering og certifikat fra 2004 medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Ridser på glasset.
Vurdering
Hammerslag
843576 |