12003/​19 Jan Christensen: “Komposition”. Sign., dateret og betegnet verso Jan Christensen 2014. Akryl på lærred. 100×80. Uindrammet.

Be­skriv­el­se

“Komposition”. Sign., dateret og betegnet verso Jan Christensen 2014. Akryl på lærred. 100×80. Uindrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020

Kunstner

Jan Christensen (f. Aalborg 1956)

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag

3.800 kr.

3.800 kr.
(Autobud) 3.600 kr.
3.400 kr.
3.200 kr.
(Autobud) 3.000 kr.
3.000 kr.
2.000 kr.