2138/831
Dansk design
Bordlampe af patineret messing med én lyskilde. Mærket Lyfa. H. 54.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag