2138/​831

Dansk design

Bordlampe af patineret messing med én lyskilde. Mærket Lyfa. H. 54.

Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

270 DKK

270 DKK
260 DKK
250 DKK