893/816
Louis Cane (f. Beaulieu-sur-Mer 1943)
Uden titel. Sign. Cane 85. Olie på lærred. 81×65.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag