12043/48
Aage Backhausen (f. 1908, d. 1966)
Opstilling. Sign. Aage Backhausen. Olie på pap. Lysmål 23×17. Rammemål 34×28.
Der er lidt skrammer på rammen
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag