2111/1334
“Saumur 30” skuldertaske af brunt monogram coated kanvas med to rum henholdsvist med en eller to åbne inderlommer, justérbar skulderstrop, messingbeslag og med brunt for. H. 25 x B. 32 x D. 24 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Læderstropper fremstår nogle steder med revner og krakeleringer.
Smykker og Fashion, 17. marts 2021
Vurdering
Hammerslag