1850/636
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Comic-strip”. Sign. Kvium 93, 15/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 43×60.
Litteratur: Sørensen, Vieten & Urwald nr. EC 040.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 11. december 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud