Michael Kvium (f. Horsens 1955)
Uden titel. Sign. Kvium 97, 26/50. Blindstempel Hostrup Pedersen & Johansen Litho. Litografi. Bladstørrelse 38×32.
Litteratur: “Michael Kvium - Det trykgrafiske værk 1979–2006”, kat. nr. EC 099, geng. s. 114.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
22 bud