2426/​932

Dansk design

Sæt på 11 pendler af sortlakeret metal og messing. Udført hos Focus. 1970érne. H. 13,5.

Nogle ridser og mærker. Brugsslitage. Buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

848824 1.000 DKK