2124/7590
Balder Olrik (f. Virum 1966)
“Constance”, “Rosie” og “Oscar Wilde”. Sign. Balder Olrik, 6/150. Litografier i farver. Bladstørreslse 100×70. Uindrammede. (3)
Original stand.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag