2119/330
Orientalsk tæppe i Ziegler design. 21. årh.(aldrig anvendt). 276×184.
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud