2433/​649

Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)

Komposition. Sign. Finn Pedersen. Olie på papir monteret på plade. 59×41.

Behov for let overfladerensning. Mindre misfarvninger og overfaldesmuds.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

14 bud

1148481 3.200 DKK
929648 (Autobud) 3.000 DKK
1148481 3.000 DKK
929648 (Autobud) 2.900 DKK
1148481 2.800 DKK
929648 (Autobud) 2.700 DKK
1148481 2.600 DKK
929648 (Autobud) 2.500 DKK
1148481 2.400 DKK
929648 (Autobud) 2.300 DKK
1148481 2.200 DKK
929648 (Autobud) 1.600 DKK
800318 1.550 DKK
929648 1.500 DKK