2014/890
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
To kompositioner. Begge sign. Lis Zwick 1988 og nummererede. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 45×62. Uindrammet. (2)
Original stand.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud