2437/613
Ubekendt kunstner
To kompositioner fra “Holland America Line”. Usign. Litografisk plakat. Lysmål 116×75 og 95×63. (2)
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
Vurdering
862334 | ||
505060 (Autobud) | ||
862334 | ||
505060 |