2022/29
Moldavisk kelim i klassisk kaukasisk Karabagh rosendesign. 21. årh. 290×190.
Lettere beskidt område 20×30 cm. Fremstår med mindre hul, 1×2 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag