2440/125
August Fischer (f. København 1854, d. sst. 1921)
Italiensk havneparti. Sign. Aug. Fischer, Genova. 29. nov. 93. Akvarel på papir. Lysmål 23×28.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Fra
i
Vurdering