2436/​11

Et sæt på ti empire stole af birketræ og frugt træ, med løse sæder af sort hestehår. 19. årh.s begyndelse. (10)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Stolene er stabile og til at bruge.

I Lyngby
Vur­dering

10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?