2115/4
José Frappa (f. Saint Étienne 1854, d. Paris 1904)
Portræt af en nøgen kvinde. Sign. José Frappa 1880. Olie på lærred. 62×81.
Én reparation/lap på bagsiden. Retoucheringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag