2110/678
Eugène de Sala (f. Randers 1899, d. København 1987)
Opstilling med kande. Sign. De Sala '84, 178/260. Litografi i farver. Bladstørrelse 77×57. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Vurdering
Hammerslag