1821/1659
Et par stationsolielamper af messing. Mrk RRCI. 19. årh. H. 30. (2)
Begge med reparationer. Fremstår med alders- og brugsslitage. Glas mangler.
Varia, 24. maj 2018
Vurdering
Hammerslag